Únor

I měsíc únor byl plný zábavy a zkoušení nových věcí. V úvodu měsíce jsme všichni společně vyrazili MHD na vlakové nádraží a ukázali si, jak správně a bezpečně cestovat v MHD a pohybovat se v neznámém prostředí. Ve školní kuchyňce jsme si společně uvařili pudink. K oslavě svátku zamilovaných jsme si vyrobili valentýnská srdíčka. Relaxovali jsme v relaxační místnosti a zacvičili si na balančních podložkách. Měsíc únor u nás vyvrcholil karnevalovým veselím, které jsme si společně užili s kamarády z ostatních družinek v naší školní tělocvičně.